Neler Yapıyoruz
Buradasınız: Anasayfa / Neler Yapıyoruz
Neler Yapıyoruz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Bireysel Isıtma Sistemleri

Bireysel Isıtma Sistemleri

Bireysel ısıtma sistemleri, kişilerin kendi istedikleri gibi yakıt kullanmaları açısından çok daha avantajlıdır. Özellikle kombi ülkemizde en sık kullanılan ısıtma sistemlerini başında gelmektedir.

Merkezi Isıtma Sistemleri

Merkezi Isıtma Sistemleri

Apartmanın belirli bir yerinden kazan ve boru tesisatı ile tüm apartmana aynı ısıyı gönderir sirkülasyon ile devam eder. Sıcak suyu iyi bir şekilde devir daim ettirerek apartmana ısıyı dağıtan bir sistemdir.

Isı Pompası Sistemleri

Isı Pompası Sistemleri

Doğada sıcaklığı düşük olan enerjinin sıcaklığının yüksletilmesi ve ısınma için kullanılması için geliştirilen sistemlere ısı pompası sistemleri denir.

Radyant Isıtma Sistemleri

Radyant Isıtma Sistemleri

Radyant ısıtıcıların temel mantığı ışıkla ısıtmadır. Havadaki enerji fotonları ile bize taşınan ısının temas ettiği yüzeyin moleküllerini titreştirerek daha fazla ısıtırlar.

Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş Enerjisi en temiz ve yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. atık fosil yakıtlardan dolayı yaşanan sıkıntılar ve küresel ısınma, artık hem bireysel hem toplumsal olarak önlem almamız gerektiğine dair sinyal vermektedir.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Servis kutusundan yakıcı cihazlara kadar doğalgazın taşınması için gerekli tesisat gaz dağıtım firmalarınca yetkilendirilmiş firmalar tarafından yapılmaktadır ve yaptırılmalıdır. Yetkili firmaların uyması gereken kurallar TSE 7363 isimli şartnamede mevcuttur.

Yoğuşmalı Kombi

Yoğuşmalı Kombi

Tüm kombi markaları için lütfen iletişime geçin.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın